Tarra White

Vítejte na stránkách Bohem Production s.r.o.

Ivana Mattei

Právě připravujeme:

Oslavy

Chcete uspořádat narozeninovou párty? Nebo slavíte výročí svatby, či chcete jen velkolepě oslavit nějaký váš osobní úspěch? Chcete pronajmout hospůdku, restauraci, diskotéku nebo snad celý hotel? Potřebujete navrhnout důstojné a vyvážené menu dle svých oblíbených chutí? Nebo váš kamarád odchází do důchodu? Máte snad zájem uspořádat vašemu miláčkovi oslavu doma?

Naše aranžérky vám bez problémů připraví jakýkoli prostor, nabídneme širokou škálu občerstvení, rauty, dorty.

Chystáte svatbu, chcete si svůj den opravdu užít a ne pouze prožít? Připravíme vám svatbu na klíč. Zařídíme vám klidně i svatební hostinu včetně šatů pro nevěstu. Pouze si vyberte a pak přijďte vyslovit to důležité „ano“.

Napište nám nezávazně počet hostů a finance, které můžete investovat do vaší oslavy. Budete jistě mile překvapeni, ušetříte čas, peníze a vaše oslava bude IN.

Mega party Praha - Electronic dance party MIRAGE SOUND Mega party Praha - European mega party COHORS Mega party Praha - TRAVESTI SHOW Scandál v showbyznysu

Podzimní večery jsou dlouhé a zábavy málo. Proto pro vás připravujeme listopadovou řadu Megaparty Praha. Zábavu najdou všichni, mladí i staří, mužského i ženského pohlaví. Tak neváhejte, zatočte s nudou a přijďte na naše megaparty.

BOHEM PRODUCTION s.r.o.

K Safině 659, 149 00 Praha 4, Hrnčíře, ČR
Tel.: +420 261 213 235, tel./fax: +420 261 224 563
bohem@bohemproduction.com